Kommentaarid meie kohta!

04. veebr • caravanexpert • Kommentaarid: 1

Tänusõnad Caravanexperdile ja eriti Alexeile!

 

Oleme kaasaga käinud nii mõnelgi automatkal ja teilt bussi küsima tulles olime juba kogemustega tegijad. Oma 16 päevalist 2012a septembrilõpu sõitu Euroopasse hakkasime organiseerima kevadel. Tuuseldasime läbi kõik matkaautodega tegelevad firmad. Kuna sõidukogemused olid olemas, siis teadsime täpselt mida tahame. Meid oli kokku 12 inimest nii, et vaja oli kahte autot. Kuna plaanitud reis oli kilometraazilt pikk, et uurida kuhu järgmisel aastal pikemaks ajaks minna, siis oli väga tähtis, et ei oleks ööpäevast kilometraazi piirangut (500 km). Selle koha pealt olite Teie ainukesed vastutulijad. Tulime ka kohe busse vaatama ja siis üllatasid sina Alex oma põhjalikuse ja sõbralikusega. Põhiline, et sa teadsid millest rääkisid. Nagu tõeline müügimees võitsid sa meie seltskonna südamed:-) Autod sai välja valitud ja igaks juhuks ka suvel pisikesele Leedu tripile proovisõiduks kinni pandud. Olime kindlad, et autod võtame siit ja me ei kahetsenud oma otsust kordagi! Panite isegi meie soovitusel mõned nagid salongi juurde ja paberkäteräti hoidja.

Kuna startida saime alles pühapäeva varahommikust, andsite ka bussi meile päev varem kätte ja ei nõudnud selle eest lisatasu. Sõitsime läbi Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Luxenburgi, Prantsusmaa, Hispaania, Gibraltari, Andorra, Monaco, Licehtensteini ja Austria kodu tagasi. Oli vinge reis ja põhiline- ME EI PIDANUD KORDAGI HELISTAMA, ET BUSSIGA ON MINGI JAMA!!! Sõitsime kokku 10700 km ilma ühegi suurema probleemita (ühe pirni vahetasime ära).

Soovitame soojalt teid ka oma sõpradele ja meie näol olete saanud omale kindlad kliendid!

 

 

                                                                      Lugupidamisega

                                                                        Vahur Jüris & CO

 

 Foto: Teel Monacosse!

 

 

 

Kommentaarid: 1

1
Kasutasime selle firma matkaautot kahe nädala vältel ja läbisime 5500km.Kogu suhtlemine esimesest ettevõttega tutvumise päevast kuni auto tagastamiseni oli meeldiv ja sõbralik.Auto oli hästi ettevalmistatud ja mingeid viperusi ei juhtunud kogu matka vältel.Eriti tahaks kiita seda noormeest(kahjuks nime ei mäleta),kellega kogu asjaajamine käis.Kindlasti kasutame ka oma järgmistel reisidel selle firma teenuseid ning soovitame ka kõigile teistele. Kogu meie seltskonna poolt tänud neile ja edu edaspidiseks. Valdur.
25. aug  •  Valdur Valk

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri